Herczeg Áron nyert és vezeti a ranglistát!

A Miskolci Sportiskola fiatal atlétái az elmúlt hétvégén két versenyen is szépen teljesítettek. A Zámbori Athos Zoltán által felkészített sportolók közül Herczeg Áron első helyen végzett a Magyar Atlétikai Szövetség (MASZ) fővárosi fedettpályás versenyén, ráadásul időeredményével korosztályos ranglistavezető is lett az 1000 méteres távon. Ugyanitt – szintén 1000 méteren – a 2011-es születésű Beke Adrienn ezüstérmet nyert.

A felsőtárkányi hegyifutó versenyen Nagy Boglárka Dalma megnyerte saját futamát, míg Nagy Botond Levente, akinek edzéseit Monoki Benjámin irányítja, második lett kategóriájában.

Eredmények

MASZ fedettpályás versenye, Budapest

Fiúk, U16-os kcs.:

1000 m, rövid pálya: 1. Herczeg Áron (Miskolci Sportiskola) 2:36,44 perc (egyéni csúcs), 2. Szirbek Titusz (SVSE) 2:36,79, 3. Szabó Csanád (FTC) 2:42,52

Leányok, U14-es kcs.:

1000 m, rövid pálya: 1. Maróti Olga (Szegedi RSC) 3:05,93, 2. Beke Adrienn (Miskolci Sportiskola) 3:07,42 (egyéni csúcs), 3. Pénzes Dóra Aliz (KASI) 3:09,36