MVSI-B lány csapat – MVSI Kupa Leány U13

MVSI B – EVSI A 0:2 (19:50)

Helyezés: IV. hely

Edző: Olexa Marianna

Csapat: Veczán Emma, Urbán Petra,Garamhegyi Panka, Babka Vivien, Farkas Fanni, Kiss Kamilla, Cseh Bianka,Sonkoly Nóra

A Herman Ottó Gimnázium tornaterme adott otthont az Országos Mini Bajnokság 4. fordulójában megrendezésre kerülő MVSI Kupának. A játékot 7 csapat részvételével bonyolítottuk le. Az MVSI-B lány röplabda csapata 8 fővel, csere nélkül indította a napot 2 játékost kellett hiányolnunk.
Az első mérkőzésen csapatunk alul maradt a DVTK csapata ellen. A második mérkőzésen győzelmet arattak a lányok a DEAC ellen. A harmadik mérkőzésen a HTE ellen mindenki csinálta a feladatát és ennek eredményeként jött is a 3 szettes győzelem. A negyedik mérkőzésen megszorongattuk a Kispestet, majd a 3-4. helyezésért való küzdelemben viszont a EVSI ellen alul maradtunk. A csapatmunka még fejlesztendő! Összességében meg voltam elégedve a lányok játékával.